Jiletli Tel

Tel örgü sistemleri, geniş bir uygulama alanına sahiptir ve pek çok farklı niteliğe sahip alanda farklı tel örgü sistemleri kullanılabilir. Üstelik bu tür sistemler büyük bir gerekliliktir. Bazı durumlarda bir güvenlik gerekliliği olarak ihtiyaç duyulurken, bazı durumlarda sadece belli bir bölgenin işaretlenip çevreden izole hale getirilmesi ve de estetik görünüm için tercih edilebilir. Jiletli teller konusuna gelecek olursak, diğer tel örgü sistemlerine nazaran daha farklı bir nitelik ile karşılaşıyoruz. Yüksek güvenlik gereken bölgelerde kullanılan bu tip teller, yüksek bir caydırma özelliğine sahiptir. Jiletli tel adı verilen tel örgü çeşidinin de farklı türleri olsa da genel manada hepsinin caydırıcılığı aynı ölçüdedir ve engelleyici özelliği oldukça yüksektir.

jiletli telJiletli teller, paslanmaz çelik malzemeden üretilmektedir. Bu tel üzerine yerleştirilmiş olan keskin uçlar, düz ve helezonik yerleşim sistemi ile farklı türleri oluşturmaktadır. Bu şekilde farklı yerleşimler ile tellerin kesilmesi ihtimaline karşı da önlem alınmaktadır. Bu şekilde üretilen bir teli kesmek de zor olmaktadır. Tam da bu sebeple jiletli tel sistemlerinin en çok tercih edildiği noktalar ülke sınırları olmaktadır ya da bunun gibi güvenlik seviyesi maksimum seviyede bulunması gereken yerlerde jiletli tel kullanılmaktadır. Üstelik maliyetlerinin de düşük olması büyük bir avantajdır. Bu tür tel örgü hizmetlerini, yüksek kalite ve cazip fiyat dengesi ile alabileceğiniz en iyi isimlerden biri ise Özlük Tel Örgü olacaktır.

Gerekliliği ve de önemi yüksek olan sektörde, çeşitliliğe sahip olup, tecrübesi de oldukça fazla olan Özlük Tel Örgü, jiletli tel, dikenli tel, panel çit ve ferforje gibi hizmetleri ile karşınızda. 2001 yılından bu yana bu alanda edindiği tecrübesini, ihtiyaç sahiplerine ulaştıran Özlük Tel Örgü, istediğiniz her alanda tel çevrelemelerinde yardımcınız. İnsan sağlığını gözetip, çevreye duyarlı faaliyetler yürütmek, bu alanda önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü uygulama alanı çeşitliliği oldukça geniş. Bu durumda hassas bir bakış açısına sahip olmamak düşünülemez. Ancak bu sayede, tel örgü işlerinde, aranan kalite elde edilebilir. Müşterilerini anlayıp dinleyen, çevresine karşı hassasiyetle yaklaşan isimler, size aradığınız hizmeti sunacaktır.