Ferforje

İnşaat sektörü, ülkemizin belki de en hareketli sektörü olarak ifade edilebilir. Sürekli gelişen ve sürekli inşası süren ülkemiz, yeni yeni projeler ile hareketlenmekte ve bu durum da tel örgü sistemlerine ihtiyaç doğurmaktadır. Tel örgü sistemleri adı altında, jiletli tel, panel çit, dikenli tel ya da ferforje gibi çeşitli sistemler tercih edilerek, inşaat alanlarında çevreleme yapılmaktadır. Bu anlamda özellikle tercih edilen ferforje, aynı zamanda bölgenin sahibinin olduğu imajını veren önemli bir işaret sıfatı taşımaktadır. Ferforje, bölgeye yabancıların girmesine engel olacak nitelikte bir uygulamadır. Ferforje üzerinde dikenli tel ya da jiletli tel gibi sistemler kullanılarak, daha güvenli hale de getirilebilir. Bu durum aynı zamanda görüntü olarak daha caydırıcı olmaktadır.

ferforje 5Özellikle bahçeler söz konusu olduğunda ferforjenin önemi daha da ortaya çıkıyor. Çünkü ferforje, sadece bir koruma unsuru değil, aynı zamanda şık bir dekor ürünüdür. Bahçenizin sınırlarını belirlerken, güzelliğini de tamamlayacak niteliktedir. Ancak güvenliği artırmak istediğinizde, bahçenizi yabancılara karşı daha izole hale getirmek istediğinizde ferforje üzerinde dikenli tel ve benzeri destekler tercih edilebilir. Eviniz için de bir kalkan görevi görecek olan uygulama, işinin uzmanı olan Özlük Tel Örgü gibi bir isim ile sizin için son derece avantajlı olacaktır. Yeni bir arsa ya da tarla aldığınızda da ilk olarak ferforje ya da diğer tel örgü sistemlerine ihtiyacınız olacak. Çünkü Tapu Kadastro Müdürlüğü’ne başvurup, yerinizin tam tespitini yaptırdıktan sonra, bölgenin sahibi olduğunu belirtmek isteyeceksiniz. Bu şekilde siz de, size ait olan yerin tam sınırlarını işaretlemiş olursunuz.

Özen ve profesyonellik isteyen ferforje konusunda, Özlük Tel Örgü size kaliteli hizmet anlayışı ile işçilik sunuyor. Üstelik uzman bir ekibe sahip olması sayesinde, hata payını minimuma indirmektedir. Sorunsuz ve mükemmel bir sonuç için tercih edebileceğiniz en doğru adreslerden biri olarak tanımlamak mümkün. Bunun yanında müşteri ilişkilerindeki başarısı, samimiyetle yürüttüğü projeleri sizin için de birer referans olacaktır. Güvenle ferforje, dikenli tel, jiletli tel ve panel çit uygulamalarınızı yaptırabilir ve siz de güvenliğinizi artırırken, şık sonuçlar elde edebilirsiniz.

ferforje 3  ferforje 4  ferforje ferforje2