Dikenli Tel

Tel ile çevrelemek, pek çok alan için ihtiyaç duyulan bir gerekliliktir. Arsa, tarla, bahçe, inşaat alanı, ülke sınırları ve çok daha fazla alanda, çeşitli gerekçeler ile dikenli tel uygulamasına ihtiyaç duyulabilir. Dikenli telin yanında, farklı seçenekler olarak sunulan jiletli tel, panel çit ve tel örgü de tercih edilebilir. Bunlar tamamen, sizin bölgede sağlamak istediğiniz atmosfere bağlıdır. Örneğin güvenlik önlemi alma ya da caydırıcı niteliği olan bir çevreleme sistemi istemiyorsanız tel örgü sizin için uygun olacaktır. Ancak istediğiniz, hırsız ya da diğer yabancılara karşı yüksek bir koruma ise dikenli ve jiletli teller size hitap edecek seçenekler olabilir.

dikenli telKoruma amaçlı olarak tercih edeceğiniz dikenli teller, paslanmaz yapıya sahiptir ve galvaniz içeriklidir. İki farklı telin burkulması ve birbirine dolanması, farklı şekillerde sarılması şeklinde ortaya çıkarılan dikenli telin üzerine daha da sağlam olması için birkaç daha tel sarılır. Bugün ev çevrelerinde, bahçelerde, arsa sınırlarını belirlemek için ve benzeri daha pek çok alanda kullanılan dikenli tel, hesaplı fırsatlar ile sunulduğu Özlük Tel Örgü ‘de mükemmel bir kalite ile elinizin altında. Üstelik profesyonel bir ekibin, titiz çalışması ile uygulama gerçekleştirilecek, yüksek kalitede bir kullanım tesis edilecektir. Bu şekilde gözünüz arkada kalmadan uygulama yaptırabilirsiniz.

Dikenli tel sistemlerinde, iki farklı seçenek sunuluyor. Biri metrik biri de kiloluk olan seçeneklerde, sizin kullanım alanınıza göre ürün sunuluyor. Kiloluk olarak dikenli tel istediğinizde, sizin belirlediğiniz kilo önemlidir. Ancak metrik olarak dikenli tel almak isterseniz, kalınlıklarına göre farklı tür ve fiyatlar söz konusu olacaktır. Ayrıca çinko kaplama olan telleri tercih ettiğinizde, daha sağlıklı bir seçim yapmış olacaksınız. Çevreye ve insan sağlığına önem vermesi ile en çok tercih edilenlerden biri olan Özlük Tel Örgü, bu hassasiyetini tüm işlerine yansıtıyor. Kalitenin, profesyonel uygulamanın ve de sorunsuz müşteri ilişkilerinin temel alındığı Özlük Tel Örgü ‘de aradığınız hizmeti bulacaksınız. Üstelik fırsatlarından faydalanabilir, kampanyalı fiyatların tadını çıkarabilirsiniz. Siz de güvenliğinizi, uzun ömürlü ve kaliteli tel örgüler, dikenli örgüler ve çok daha fazlası ile tesis edin!